KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14518389
nr 1451 8389
Marc Chagall
(1887-1985), Frankrike
Marc Chagall (1887-1985), Frankrike, efter. "The Deposit (Les Arrhes)", ur Les Âmes mortes (Dead Souls/Gogol, Döda Själar). Ej signerad. Etsning/torrnål, bildmått ca 21,5x28 cm, yttermått inklusive ram: 41x46 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 28 februari 2022
kl 20:36:05
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr
250 kr
300 kr
350 kr
400 kr
Marc Chagall
Läs mer om Marc Chagall